ceny stron turystycznych

Strony z galerią pokoi do wynajęcia

Własna strona o tematyce usług turystycznych pozwoli Państwu na łatwą i samodzielną publikację ofert w internecie. Państwa klienci i osoby zainteresowane wynajęciem np. noclegu będą mieli bezpośredni kontakt tylko z Waszym opisem, bez zbiorowych reklam, bez wyskakujących okien oraz bez licytowania się z Państwa konkurencją o miejsce w katalogu. Na Waszej stronie pojawią się tylko te wpisy i te teksty dotyczące obiektów turystycznych, które sami wprowadzicie i sami zaktualizujecie. Nasza usługa polega po prostu na tworzeniu i instalacji indywidualnych witryn dla osób prywatnych lub firm.

 

  strona w rocznym abonamencie strona z przekazaniem na serwer klienta
wdrożenie skryptu 0 zł 1000 zł
opłata abonamentowa 300 zł/rok brak
własne konto FTP (5GB) brak 60 zł/rok
własna skrzynka pocztowa brak 0 zł
adres w domenie turystycznie.pl 0 zł/rok 60 zł/rok
opcjonalna indywidualna domena .pl 100 zł/rok wg uzgodnień
gotowy szablon 0 zł 0 zł
indywidualny projekt wg uzgodnień wg uzgodnień
opracowanie wersji mobilnej w cenie w cenie
wdrożenie certyfikatu SSL w cenie w cenie
dodatkowe rozszerzenia wg uzgodnień wg uzgodnień
wdrożenie systemu rezerwacji w cenie w cenie
     
 • możliwości, funkcje, działanie stron o tematyce turystycznej

  możliwości strony

  Opisujemy tu techniczne możliwości, które posiada standardowo instalowana przez nas strona. Mogą Państwo je wszystkie wykorzystać lub niektóre pominąć - w zależności od własnego pomysłu na prowadzenie, przeznaczenie i zawartość danej witryny.

 • wygląd gotowych stron z usługami turystycznycmi

  wygląd strony

  Tworzymy efektowne szablony kolorystyczne stron internetowych w układzie bardzo klasycznym lub szablony oparte o wygląd witryn jednostronicowych. Przedstawiamy tu gotowe wzory, gotowe do wyboru szablony o tematyce turystycznej.

 • adres i hosting dla stron z ofertą turystyczną

  serwer i domena

  W przypadku wybrania opcji abonamentowej ta pozycja nie będzie Państwa interesować. Natomiast jeśli chcecie posiadać własne konto serwerowe i indywidualną domenę, to przedstawiamy zalety i możliwości oferty promocyjnej na własny hosting.

 • skrypty rezerwacji na strony z noclegami

  system rezerwacji

  Strony szeroko związane z usługami turystycznymi, np. wynajem jachtów - mogą być opcjonalnie połączone z prostym systemem rezerwacji. Mogą Państwo założyć konto w takim serwisie i na własnej stronie udostępniać kalendarz rezerwacji online.

 • efektowny system pokazu slajdów do samodzielnej edycji

  wersja rozbudowana

  Strony projektujemy z różnym zestawem funkcji, dopasowując je do wymagań klienta. Oprócz podstawowej wersji witryny (przedstawionej powyżej) możemy zaproponować też stronę opartą na bardziej rozbudowanym skrypcie, z wieloma dodatkowymi możliwościami i profesjonalnym działaniem. Koszt uzależniony jest od wybranych opcji oraz od skomplikowania indywidualnego projektu. Zazwyczaj mieści się w widełkach od 2000-3000 zł/netto. Sprawdź wersje rozbudowane naszej oferty oraz działające demo takiej strony oraz inne nasze realizacje.